BARTIN ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
Bartın Ölçme Değerlendirme Merkezi Tarafından Okullarımızda Öğretmen Eğitimleri
Bartın Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından 17-28 Haziran 2019 tarihleri arasında ilimiz okullarında (ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim) öğretmenlerimize ölçme değerlendirme uygulamaları, Bakanlığımızın yürüttüğü araştırma sınavları ve ilimizde gerçekleştirilen ve planlanan ortak sınavlar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Tüm öğretmenlerimiz ve idarecilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.![Bartın Ölçme Değerlendirme Merkezi Tarafından Okullarımızda Öğretmen Eğitimleri](/meb_iys_dosyalar/2019_07/29135236_IMG_9674.jpg)