BARTIN ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
YÖGEP kapsamında merkezimiz tarafından kurum müdürlerimize Ölçme Değerlendirme eğitimi verildi. İlgi ve katılımlarından dolayı tüm kurum müdürlerimize teşekkür ederiz.
![YÖGEP kapsamında merkezimiz tarafından kurum müdürlerimize Ölçme Değerlendirme eğitimi verildi. İlgi ve katılımlarından dolayı tüm kurum müdürlerimize teşekkür ederiz.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/24105720_17110339_24101255_yogep_baYlYk_1.jpg)
..
..
Bartın İl Mill Eğitim Müdürlüğü Ek Bina Gölbucağı Mahallesi Ek Bina Gölbucağı Mahallesi Gazhane Caddesi No 6/4 Ölçme Değerlendirme Merkezi Merkez/ BARTIN - 0
MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.